7 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василя Поточного та представників відділу освіти райдержадміністрації проведено нараду з питань будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка, по вулиці Молодіжна,68 та двох майданчиків із тренажерним обладнанням в селах Карпатське та Ластівка Турківського району, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

За підсумками роботи профільних комісій обласної ради були затверджені переліки громад, де  будуть встановлені спортивні майданчики. За результатми засідання комісії 12 квітня, Турківщина цього року отримає кошти від обласної ради для будівництва спортивного футбольного майданчика зі штучним покриттям в місті Турка (500 тис. грн) та встановлення тренажерного майданчика в с. Ластівка (50 тис грн) і с.Карпатське (50 тис грн). Вартість спортивного майданчика зі штучним покриттям близько 1 млн.200 тис.грн, а майданчика з тренажерним обладнанням 60 тис.грн.

На даний час Турківською міською радою передбачені кошти для будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка в сумі 200 тис.грн.

Реалізація цих проектів у районі дозволить створити сучасну спортивну інфраструктуру для розвитку масового спорту, додатково залучити до занять фізичною культурою та спортом молодь та збільшить забезпеченість населення спортивними спорудами.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *