ea7c5023ccd58f6cc4dc0da872ea3a25_XL

Кабінет міністрів постановив розпочати виготовлення, оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів із 1 січня 2015 року. Це закріплено постановами уряду №152 від 7 травня 2014 року, зазначає“Інтерфакс-Україна“.

Зокрема, уряд затвердив зразок бланка, технічний опис і порядок оформлення, видачі, обміну, пересилки, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм і розпорядився розпочати їх видачу з 1 січня 2015 року.

Уряд встановив, що документи, видані до набуття чинності цієї постанови, дійсні впродовж терміну, на який їх було видано.

Раніше повідомлялося, що внутрішні паспорти громадян України можуть вже в 2015 році замінити на пластикові посвідчення особи, а отримання біопаспортів для закордонних поїздок зробити добровільним.

Так, у разі ухвалення закону з 1 липня 2015 р. замість внутрішнього паспорта введуть в обіг посвідчення особи – документ у формі картки з особистими даними. Він буде видаватися з 16-річного віку терміном на 10 років.

dailylviv.com

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *