В райдержадміністрації опікуна привітали з Днем батька

Тато для кожної дитини є таким же важливим як і мама. Тому недарма останнім часом поруч із днем матері у більшості країн світу почали урочисто святкувати батьківський день, висловлюючи повагу і любов татусям. У багатьох державах свято має статус офіційного. День батька в Україні 2017 року, можливо, також скоро буде визначено на офіційному рівні. Так сьогодні, 16 червня,  за сприянням служби у справах дітей Турківської РДА,  заступник голови Турківської райдержадміністрації  Юрій Лило привітав опікуна з святом Днем батька.

Опікун одиноко виховує підопічного понад 2 роки, вкладає всю свою любов та турботу.   Побажали йому і надалі добросовісно виховувати підопічного, сприяти у його духовному та фізичному розвитку.

Довідково

Коли день батька в Україні 2017 року? На сьогодні існує два варіанта дати можливого святкування. Всенародний батьківський день святкується кожного червня в третю неділю. У той же час багато країн, які визнали цей день на державному рівні, встановили свою, відмінну від загальної, дату справляння торжества.

В Україні з пропозицією офіційного визнання цього свята у 2006 році виступили представники Міжнародного Центру Батьківства. 2013-го року було підготовлено Указ Президента України «Про День батька», свято запропонували відзначати кожного року в третю неділю вересня. Кабмін схвалив проект указу та відправив його Президентові. Але, на жаль, цей документ поки що досі залишається не підписаним.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *