Відбувся фінальний етап чемпіонату Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з міні-футболу.

На полі Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» Відбувся фінальний етап чемпіонату Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з міні-футболу. Начальник управління Михайло Дзюдзь спільно з першим заступником Львівської обласної організації голови ФСТ «Динамо» Віктором Яцковцем відкрили змагання, привітавши команди із досягнутими результатами в обласних змаганнях, виходом у фінал та побажали чесної боротьби і недопущення травматичних ситуацій. 

У фінальній боротьбі за кубок ЗМУ МЮ зійшлися команди працівників Копичинської ВК №112 (Тернопільська обл.), Миколаївської ВК №50 (Львівська обл.), Галицької ВК №128 (Івано-Франківська обл.), Маневицької ВК №42 (Волинська обл.) та Городищенської ВК №96 (Рівненська обл.). В запеклій боротьбі за підсумками всіх матчів третє місце вибороли працівники Маневицької ВК №42, друге місце дісталося Миколаївській ВК №50 і переможцями турніру стали учасники футбольної команди Копичинської ВК №112. Начальник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайло Дзюдзь особисто привітав кожну команду, нагородив пам’ятними кубками та грамотами. Найкращий польовий гравець та найкращий воротар турніру отримали футбольні м’ячі. Чемпіонат було організовано Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за сприяння Львівської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *