Для 25 дітей та їхніх батьків організували слухо-мовну реабілітацію у с. Явора

З 1 до 14 червня у с. Явора Турківського району Львівської області під керівництвом спеціалістів тривав літній реабілітаційно-оздоровчий табір для дітей з порушенням слуху та їхніх батьків. Цього року в Карпатах оздоровились та пройшло слухо-мовну реабілітацію 25 дітей зі Львова. Захід організувала ГО «Дзвін» та профінансувало управління соціального захисту Львівської міської ради на суму 105 тис. грн. Також реалізувати захід матеріально допомогли ТзОВ «ДЕОС-реліз».Протягом всього періоду перебування у таборі з дітьми займались спеціалісти – сурдопедагоги Довганик Світлана і Сапожникова Алла та музичний керівник Оленко Наталія.

«Діти були задіяні в заняттях з розвитку мовлення та слухового сприймання, дрібної моторики, музичних заняттях та заняттях з театрального мистецтва. Ввечері для батьків проводились психологічні розвантажувальні тренінги, бесіди-обміни досвідом, навчальні семінари з питань реабілітації дітей з порушенням слуху. 11 червня діти показали свято «Літо зустрічаймо», і протягом табору підготували вистави «Гуси-Лебеді», «Білосніжка і семеро гномів», «Микита-Кожум’яка», «Снігова Королева», також були проведені конкурси «Дівоча краса» та «Хлопчача звитяга». Батьки ж підготували і показали вистави «Бременські музиканти» та «Колобок», - розповіли організатори.

Для 25 дітей та їхніх батьків організували слухо-мовну реабілітацію у с. Явора Окрім того, під час табору були проведені екскурсії в зоопарк у смт. Меденичі, поїздка на перевал, походи в гори, а також діти побували у церкві на Зелені свята.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *