УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від       20  червня  2017  року        № 30

м.Турка

Про скликання XIV сесії Турківської районної ради VІI скликання

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І.Скликати XІV сесію Турківської районної ради VІІ скликання в п’ятницю 30 червня 2017 року о 10.00 год в залі засідань районної ради з таким порядком денним:

1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХІІІ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішень ХІІІ позачергової сесії VІІ скликання № 250 від 30.05.2017 року «Про уточнення районного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету станом на 01.05.2017 року» та № 248 від 30.05.2017 року «Про розподіл коштів, виділених на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку в розрізі об’єктів та розпорядників коштів на 2017 рік».

4. Про надання субвенції з місцевого бюджету Боринської селищної ради районному бюджету для співфінансування проекту «Реконструкції мереж вуличного освітлення Боринської селищної ради смт. Бориня Турківського району Львівської області».

5. Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.

6. Про роботу редакції районної газети «Бойківщина» та студії радіомовлення «Карпатський гомін» по висвітленню діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування.

7. Інформація головного архітектора-начальника відділу містобудування та архітектури Турківської РДА про виконання основних завдань відділу.

8. Інформація «Про стан сплати податків на території Турківського району». 

9. Інформація про стан та шляхи покращення телефонного зв’язку та підключення до мережі інтернет на території Турківського району.

10. Звіт голови Турківської РДА про використання коштів з резервного фонду районного бюджету за І квартал 2017 року. 

11. Інформація керівника Самбірської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Турківського району.

12. Звіт начальника відділу культури і туризму Турківської РДА «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Турківського району, що перебуває на балансі установи».

13. Про Програму технічного забезпечення роботи відділу з питань надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації у 2017 році.

14. Про Програму заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней в Турківському районі.

15. Про філії опорного навчального закладу «Боринський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Турківської районної ради Львівської області».

16. Про заборону проведення суцільних рубок на території Турківського району Львівської області.

17. Різне.

ІІ.Запросити на сесію депутатів Турківської районної ради, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

Голова районної ради                          В. Лозюк

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *