УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХІV  сесія          VII  скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  №

від           2017    року

м. Турка

Про заборону проведення суцільних рубок на території  Турківського району Львівської області

Відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1, ч.5 ст 86, ст.109 Лісового кодексу України, п. «Ї» ч.1 ст.15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» , Санітарних правил в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №555 від 27.07.1995 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України №756 від 26.10.2016 року), виходячи з інтересів територіальних громад району, з метою забезпечення ефективної охорони, належного захисту, раціонального використання та відтворення лісів, що зростають на землях району, запобігання виникненню екологічної катастрофи внаслідок неконтрольованих масових незаконних суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території району, Турківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території Турківського району.

2. Турківській районній раді звернутися до народного депутата України А.Лопушанського, депутатської групи «Львівщина» у Верховній раді України, голови Львівської обласної державної адміністрації щодо ініціювання питання внесення змін до Закону «Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» в ст.2 п.2 та викласти в редакції «у високогірних лісах, що розташовані вище 300 метрів над рівнем моря».

3. Рекомендувати міському, селищному, сільським радам району заборонити проведення всіх видів суцільних рубок на підпорядкованій їм території та прийняти з даного питання відповідні рішення рад.

4. Правоохоронним органам району посилити контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері лісових відносин.

5. Турківській  РДА регулярно на кожній сесії доповідати про виконання цього рішення.

6. Голові Турківської районної ради проінформувати Самбірську, Старосамбірську, Сколівську, Дрогобицьку районні ради про прийняте рішення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                       Володимир Лозюк

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *