З нагоди Дня державної служби України, сьогодні, 23 червня, голова Турківської районнної державної адміністрації Олександр Лабецький привітав державних службовців, які зібрались  в актовому залі районної ради  із святом.

“Сьогодні, у нелегкий для України час, ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові. Зичу Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму,оптимізму, злагоди та добробуту. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!- зазначив у своєму виступі Олександр Лабецький.

Відтак, згідно розпорядження голови Турківської райдержадміністрації від 23 червня 2017 року №31-0 «Про нагородження» відбулося вручення грамот  державним службовцям структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади  за високий професіоналізм та ефективну державну службу в органах влади.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *