Третій – щорічний турнір памяті Героя України Михайла Романовича!
Цієї неділі в селі Явора відбувся щорічний турнір памяті Героя України – Михайла Романовича. Кубок щороку проводиться за сприяння та підтримки ВО «Свобода» під керівництвом М. П. Калинич та завідувача сектором молоді та спорту Турківської РДА – В.Т. Поточного. Участь у турнірі взяли 4 команди. Перед початком футбольних поєдинків із вступним словом виступила голова Турківської районної організації ВО «Свобода» Калинич Мирослава Петрівна, яка нагадала про важливість проведення таких турнірів памяті, згодом було передано слово голові Федерації футболу Турківщини Рику Сергію Романовичу, який коротко підкреслив регламент турніру та побажав учасникам змагань тільки перемог. Після урочистостей було проведено жеребкування півфінальних пар.За їх результатами було складено дві півфінальні пари Явора-Завадівка та Бориня-Ластівка.


Першими вийшли на футбольне поле господарі ФК Явора та гості із с.Завадівка – ФК Завадівка. Досить впевнена перемога ФК Явора. Результат матчу 6-0.
Другими визначати фіналіста вийшли футбольні колективи із смт.Борині та с.Ластівка.Після першого надважкого тайму боринці впевнено зуміли зламати хід поєдинку у другому таймі. Результат 4-2.
У матчі за 3-тє місце боролися ФК Ластівка та ФК Завадівка.Неможна невідзначити боротьбу цих команд на кожному клаптику поля та все ж таки сильнішими були хлопці із с.Завадівка.Результат 2-4.
Фінальний поєдинок, цього турніру був не менш цікавий, ніж фінал минулорічного Чемпіонату району чи фінал за Суперкубок району з футболу. Перш за все матч був насичений боротьбою на футбольному полі, яке було виснажене через надмірну кількість опадів протягом дня та кількості проведених на ньому футбольних поєдинків.Друге що варто відзначити це кількість голів забитих двома командами.Поступаючись походу поєдинку 2-0, наші гравці зуміли не те, що зрівняти рахунок, а щей вирвати вольову перемогу 4-2.Та найголовніше це прекрасна гра цих двох колективів.
Після завершення матчів відбулась церемонія нагородження, яку проводила вищезгадана Калинич М.П. Після завершення нагородження всі учасники турніру разом із вболівальниками заспівали Державний Гімн України.
За результатами турніру:
І місце – ФК Явора
ІІ місце – ФК Бориня
ІІІ місце – ФК Завадівка
ІV місце – ФК Ластівка
Індивідуальні нагороди:
Кращий воротар – Лагодич І.(ФК Бориня)
Кращий бомбардир – Ковач І.(ФК Явора)
Кращий гравець – Леневич М.(ФК Завадівка)

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *