Упродовж 2-6 серпня на Турківщині відбудеться вже шостий фестиваль бойків, під час якого планується проведення 85 різноманітних заходів. На мистецьку програму запросили бойків із Словаччини, Польщі та США.

Цього  року усі заходи вирішили проводити у різних населених пунктах. Основною точкою буде село Явора, але до свята залучили загалом понад 10 сіл.

Вперше на фестивалі представлять локацію з автентичною бойківською кухнею, на якій кожен охочий зможе почастувати стравами за оригінальними давніми рецептами.

Також у цьогорічній програмі фестивалю – туристичні походи, концерти, турніри з шашок та шахів, міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання, вистави, змагання силачів, творчі зустрічі та багато іншого. У молодіжній частині програми передбачено вечірні дискотеки, виступи відомих виконавців  та музичний сюрприз на закриття фестивалю.

Довідково:

Всесвітні бойківські фестини — міжнародний етнічний фестиваль бойків, який відбувається один раз на 5 років у Турківському районі Львівської області (м. Турка та с. Явора). Ініціатором проведення Всесвітніх бойківських фестин був у 1992 р. голова Всеукраїнського громадського товариства «Бойківщина XXI століття» Петро Косачевич.

turkaБез категоріїУпродовж 2-6 серпня на Турківщині відбудеться вже шостий фестиваль бойків, під час якого планується проведення 85 різноманітних заходів. На мистецьку програму запросили бойків із Словаччини, Польщі та США. Цього  року усі заходи вирішили проводити у різних населених пунктах. Основною точкою буде село Явора, але до свята залучили загалом понад 10...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!