ВАЛЕРІЙ СУШКЕВИЧ ПРИВІТАВ ВСІХ БОЙКІВ

Шановні українські громадяни чудової частини рідної України - Бойківщини!

Маючи багато почесних звань і державних нагород, зажди пам'ятаю значиме для мене звання почесного громадянина Бойківщини.

Так, я - почесний бойко і пишаюсь цим, тому що разом з переможною паралімпійською та дефлімпійською спільнотою, разом з активістами громадянського суспільства, разом зі свідомими соціально орієнтованими представниками української влади ми зробили прорив у розвитку цього чудового краю.

І саме тому сьогодні бойківська спільнота і її чудова мальовнича українська земля вже відома на всю Європу та світ! Соціально значима реабілітаційно-спортивна всеукраїнська інституція - Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України - стала епіцентром динамічного розвитку Бойківщини.

Соціальні, інфраструктурні, економічні зрушення на Бойківщині вже є стабільним чинником нашого чудового краю. Про Бойківщину сьогодні згадують як про яскравий приклад можливостей українських людей і прогресивних представників української влади, які здатні в найкращому варіанті ідентифікувати Україну, її потенціал: як в середині країни, так і у світі.

Хочу запевнити, що команда активістів, менеджерів, фахівців, спортсменів - паралімпійців, дефлімпійців та я особисто готові і надалі рухатись до нових звершень, до реалізації величезного потенціалу нашого чудового краю. Миру Україні та здоров'я всім нам!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *