Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Турківщини» утворена 27 липня 2009 року.

Turkivska Rayonna Hromadska Organizatsiya «Agencja Rozwoju Regionalnego Turkivschyny».

2/3 Molodizhna St.

82500, Turka city

Lvivska oblast Ukraine

82500. Україна.Львівська область.

м Турка.

вул Молодіжна, 2 кв 3. 0326931804   lylo@ukr.net

Голова громадської організації – Лило Мар’яна Пилипівна.Вчитель  іноземної мови Турківського НВК. Викладач Боринського  професійного  ліцею  народних  промислів  і  ремесел.

 

 

 

 

Заступник  голови  громадської організації – Шевчук  Володимир  Володимирович.

Секретар громадської  організації –  Цюцик  Ілля  Михайлович.

Бухгалтер –  Гріщенко  Маргарита  Миколаївна.

Турківська районна громадська організація «Агенція регіонального розвитку Турківщини» утворена 27 липня 2009 року. Першим проектом для громадської організація стала участь у 2010 році в проекті «Голос для мешканців! Популяризація механізмів консультацій з громадкістю у 15 регіонах України» за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі.


Сканировать1У 2010 році ТРГО «АРРТ» взяла участь у проекті ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В рамках проекту громадська організація подала на розгляд мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в дитячому відділені Турківської ЦКЛ». За кошти Євросоюзу та ООН вдалося замінити вікна, двері на металопластикові та облаштувати частину фасаду дитячого відділення.

 

У 2011 році громадська організація спільно із громадою мікрорайону вул..Молодіжна в м.Турка взяла участь у реалізації другого проекту в рамках ПРООН та ЄС « Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Проект « Енергозберігаючі заходи в школі №2 міста Турка» був реалізований до 31 грудня 2011 року. У школі №2 міста Турка було замінено 96 вікон на металопластикові. 

 

У 2013 році Турківська районна ГО “Агенція регіонального розвитку Турківщини” стала переможцем у конкурсі проекту – Охорона культурної спадщини долини верхнього Сяну в межах міжнародного резервату біосфери „Східні Карпати”.
У межах МБР „Східні Карпати” (території РЛП „Надсянський”, Бещадський парк народовий та РЛП „Долина Сяну”) по обидва боки річки Сян вздовж сучасного українсько-польського кордону протяжністю 53 км (від Ужоцького перевалу до с.Боберка) були локалізовані 7 бойківських сіл (Журавин, Дидьова, Локіть, Дзвиняч Горішній, Тернава Вижня, Тернава Нижня, Соколики), сім тисяч мешканців яких протягом 1939-1946 рр. були розкидані тогочасним радянським і польським режимами по різні боки сучасного українсько-польського кордону.
В рамках проекту планується провести інвентаризацію культурної спадщини в українській частині долини верхнього Сяну, проаналізувати наявні літературні джерела, встановити інформаційні таблиці в колишніх населених пунктах, а також спільно з польськими колегами з Бещадського парку народового опублікувати брошуру двома мовами про культурну спадщину долини верхнього Сяну в межах МРБ „Східні Карпати”.

2014-2015рр.

Громадська організація згідно з Рамковою угодою здійснювала внесок коштами від імені громади мікрорайону м. Турки шляхом перерахування коштів від мешканців та благодійників як внеску громади на співфінансування мікропроекту«Покращення умов надання освітніх послуг для громади м.Турки. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ДНЗ №1, закупівля обладнання, навчання громади. Турківський район, Львівська область / KFW», ініційованого громадою мікрорайону №2 м.Турка, Турківського району Львівської області, маючи на це відповідні повноваження, надані Агенцією по впровадженню.


Громадська  організація  “АРРТ” започаткувала святкування 
12 липня 2015 року першого еко-культурного фестивалю «День Дністра» у с.Вовче Турківського району Львівської області.

Це був День музично-пісенного свята, поєднаного з таємницями історії, спорту, в колі чотирьох стихій природи та у незабутніх враженнях від участі у захопливих заходах фестивалю.

 

 

 

«19-20 вересня 2015 р на території сіл Сянки та Яворів Турківського району пройшов Форум транскордонного співробітництва «Європейські дні добросусідства «Україна – Польща – Словаччина: Сянки-2015».

 

Організатори – ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини», Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна»,  Львівська ОДА, Львівська обласна рада, Турківська РДА, Турківська районна рада, Сянківська сільська рада, Верхненська сільська рада, Нижньотурівська сільська рада»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *